Střechy Haná

 Váš dodavatel materiálů pro střechy, fasády, izolace

Střešní krytiny a izolace


Asfaltový šindel KERABIT


Asfaltový šindel KERABIT
Asfaltový šindel je vyroben z vodoodpudivého materiálu, přejímá pohyby konstrukcí, snáší velké teplotní změny a díky své nízké váze nezatěžuje střešní konstrukce.

Je tichý, nevytváří rušivé zvuky při silném větru a lijácích. Cena je rozumná, náklady na údržbu nízké, krytina je stálá a dává možnost vyjádřit i osobnost a originalitu majitele ať už barvou nebo tvarem.

Přednosti šindelů KERABIT

  • Široký samolepící pruh po celé délce pásu

  • Rozmanitý sortiment odstínů a barev

  • SBS modifikovaný asfalt

  • Dlouhá životnost

  • Snadná instalace

  • Příznivá cena

Kerabit K
Asfaltový šindel Kerabit K vyroben z vodoodpudivého materiálu, přejímá pohyby konstrukcí, snáší velké teplotní změny a díky své nízké váze nezatěžuje střešní konstrukce.
Rozměr: 316,5 x 1000 mm.

K dodání je plást černý, červenočerný, červený, hnědočerný, hnědý, měděný, šedočerný, zelenočerný nebo zelený.

Kerabit L joker
Asfaltový šindel Kerabit L joker vyroben z vodoodpudivého materiálu, přejímá pohyby konstrukcí, snáší velké teplotní změny a díky své nízké váze nezatěžuje střešní konstrukce. Rozměr: 316,5 x 1000 mm.

K dodání je L joker červenočerný, hnědočerný, měděný, modrý, šedočerný nebo zelenočerný.

Kerabit S
Asfaltový šindel Kerabit S vyroben z vodoodpudivého materiálu, přejímá pohyby konstrukcí, snáší velké teplotní změny a díky své nízké váze nezatěžuje střešní konstrukce. Rozměr: 316,5 x 1000 mm.

K dodání je Vlna S červenočerná, hnědočerná, šedočerná nebo zelenočerná.

Officiální stránky: http://kerabit.cz/

Rádi Vám vypracujeme individuální cenovou kalkulaci.Střešní bitumenové šindele GUTTATEC


Střešní bitumenové šindele GUTTATEC
Střešní krytina tvořená šablonami z pásu oxidovaného asfaltu minerálními plnivy a nenasákavou nosnou rohoží ze skelných vláken.

Povrch šindele je tvořen tlakově zaválcovaným posypem z keramizovaného probarveného granulátu.

HEXAGONAL
HEXAGONAL - je střešní bitumenový šindel ve tvaru šestiúhelníka vyrobený z oxidovaného asfaltu s minerálními plnivy a nenasákavé rohože ze skelných vláken. Šindel je celoplošně opatřen lepící vrstvou z modifikovaného SBS bitumenu.
Rozměr: 0,317 x 1,0 m

RECTANGULAR
RECTANGULAR - je střešní bitumenový šindel ve tvaru obdélníka vyrobený z oxidovaného asfaltu s minerálními plnivy a nenasákavé rohože ze skelných vláken.
Rozměr: 0,333 x 1,0 m.

BEAVER
BEAVER - je střešní bitumenový šindel ve tvaru bobrovky vyrobený z oxidovaného asfaltu s minerálními plnivy a nenasákavé rohože ze skelných vláken.
Rozměr: 0,333 x 1,0 m.

Officiální stránky: http://www.gutta-cr.cz/

Rádi Vám vypracujeme individuální cenovou kalkulaci.Asfaltové hydroizolační pásy - KVK PARABIT, a.s.


Asfaltový šindel KERABIT
KVK PARABIT, a. s. je součástí společnosti KVK Holding a. s. a je největším výrobcem asfaltových pásů v ČR a významným dodavatelem hydroizolací na slovenský, maďarský, německý a polský trh.

Široký sortiment asfaltových pásů KVK PARABIT doplňuje portfolio dalších stavebních výrobků suchých asfaltových směsí, pěnového polystyrénu a dalších výrobků, které se vyrabějí ve skupině KVK.

Asfaltové hydroizolační pásy

Výrobky:

Lehké asfaltové pásy: A330, Bitagit R13, K-Base

Klasické pásy: Bitagit, Sklobit, Parabit

Modifikované pásy: Elastodek, Sklodek

Speciální: Paraelast

Officiální stránky: http://www.kvkparabit.com/

Rádi Vám vypracujeme individuální cenovou kalkulaci.Plechová krytina a trapézové plechy SATJAM

Plechová krytina a trapézové plechy SATJAM
Společnost SATJAM, s.r.o. působí na českém trhu od roku 1995, jako dodavatel kovových lehkých střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů, profilů,

doplňků a mnoha jiných výrobků používaných ve stavebnictví.

Vyrábí a dodává na trh moderní střešní systém s důrazem na kompletnost, funkčnost, kvalitu a přijatelnou cenu. Střešní krytiny SATJAM získaly v roce 2004 jako první v ČR ocenění kvality Czech Made.

SATJAM Roof
Lehké střešní krytiny SATJAM Roof jsou vyráběny v pásech o celkové délce až 6000mm, na míru dle kladečského plánu, který vám zdarma zhotovíme a zodpovíme rovněž vaše otázky ohledně konstrukce a funkčnosti střechy.

SATJAM Grande
Lehké střešní krytiny SATJAM Grande jsou vyráběny v pásech o celkové délce až 6000mm, na míru dle kladečského plánu, který vám zdarma zhotovíme a zodpovíme rovněž vaše otázky ohledně konstrukce a funkčnosti střechy.

SATJAM Bond Exclusive
SATJAM Bond Exclusive je exklusivní, a přitom cenové dostupná střešní krytina. Vyniká jak svým tvarem, tak svým barevným provedení i specifickou povrchovou úpravou. Imponující je i 80letá životnost krytiny garantovaná 30letou zárukou. Díky malému formátu šablon se hod především na složitější tvary střech, ale vynikne i na střechách jednoduchých.

SATJAM Bond Metalic
SATJAM Bond Metalic je střešní krytina pro nejširší použití jak při rekonstrukcích střech, tak při novostavbách rodinných domů, ale i stavbách občanské vybavenosti nebo komerčních stavbách. Díky malému formátu šablon se hod především na složitější tvary střech, ale vynikne i na střechách jednoduchých.

SATJAM Bond Metalic
SATJAM Rapid je střešní krytina, která svým vzhledem připomíná falcovanou střešní krytinu, tedy krytinu s dvojitou stojatou drážkou. Montáž této střešní krytiny je však mnohem jednodušší, rychlejší a tím i cenově dostupnější.

SATJAM Dachman
SATJAM Dachman - Lehká ocelová střešní krytina, vycházející z trapézového profilu SAT18, je dodávána v typizované délce 2000 mm. Díku tomu je skladování, přeprava i pokládka této krytiny velice jednoduchá.

Trapézové plechy
Trapézové plechy jsou vyráběny z ocelového plechu žárově pokoveného vrstvou zinku nebo aluzinku. Dále mohou být opařeny některým typem lakované povrchové úpravy. Široká škála barev a typů povrchových úprav poskytuje společně s barvami na objednávku velký prostor pro nejrůznější architektonická řešení - střechy, fasády, interiéry.

Officiální stránky: http://www.satjam.cz/

Rádi Vám vypracujeme individuální cenovou kalkulaci.Střešní krytiny TERRAN (původně Mediterran)

Střešní krytiny Mediterran

Od počátku roku 2015 došlo ke změně názvu značky z Mediterran na TERRAN.

Firma nabízí několik základních typů střešní krytiny Mediterran.

Jsou jimi střešní krytina Standard, Coppo, Danubia (EVO), Rundo (EVO) a Zenit. Kvalita střešní krytiny splňuje technické normy STN EN 490.

Na výrobky je poskytována třicetiletá záruka na přesnost rozměrů, vodotěsnost a mrazuvzdornost.

Mediterran STANDARD
Střešní taška SYNUS Střešní krytiny produktové řady TERRAN SYNUS se vyrábějí z probarveného betonu s vysokou mechanickou odolností, které jsou opatřeny 2x barevný akrylátový nástřik s lakem. Tato střešní taška je uvedena na trh v roce 2015. Její barva je červená a hnědá. [Leták ke stažení]

Mediterran STANDARD
Střešní taška SYNUS Střešní krytiny produktové řady TERRAN SYNUS se vyrábějí z probarveného betonu s vysokou mechanickou odolností, které jsou opatřeny 2x barevný akrylátový nástřik s lakem. Tato střešní taška je uvedena na trh v roce 2015. Její barva je červená a hnědá. [Leták ke stažení]

Mediterran STANDARD
Jednotlivé prvky střešního systému Mediterran STANDARD® se vyrábějí z vysokopevnostního barveného betonu, opatřeného dvojnásobnou barevnou povrchovou úpravou. Vyrábějí se ve dvou barevných provedeních: červená, hnědá.
Rozměry: 330 × 420 mm

Danubia
Prvky produktové linie Danubia® se vyrábějí z barveného betonu s vysokou pevností a povrchovou úpravou. Tašky jsou dostupné v barvách: cihlově červená, višňově červená, hnědá a antracit.
Rozměry: 330 × 420 mm

Danubia EVO
Prvky produktové linie Danubia® EVO se vyrábějí z barveného betonu s vysokou pevností a lesklou povrchovou úpravou. Tašky jsou dostupné v barvách: cihlově červená, višňově červená, hnědá a carbon.
Rozměry: 330 × 420 mm

Coppo
Prvky střešního systému Coppo® se vyrábí z betonu s vysokou pevností a povrchovou úpravou. Taška je dostupná v barvách: terracotta, antická červená. Z nejnovější řady povrchově upravených výrobků s barevným posypem jsou dostupné zajímavé verze Venezia, Ferrara a Modena.
Rozměry: 330 × 420 mm

Rundo
Prvky střešního systému Rundo® se vyrábějí z betonu s vysokou pevností a s dvojitou povrchovou úpravou. Tašky jsou dostupné v následujících barvách: cihlově červená, višňově červená a antická červená. Před použitím tašek Rundo® v zájmu kvalitního a přesného pokrytí je nutné odstranit silikonovou pásku ze zadní strany tašky.
Rozměry: 330 × 420 mm

Rundo EVO
Prvky střešního systému Rundo® EVO se vyrábějí z betonu s vysokou pevností, s dvojitým nástřikem a vysoce lesklou konečnou úpravou. Tašky jsou dostupné v následujících barvách: cihlově červená, višňově červená a hnědá. Před použitím tašek Rundo® EVO v zájmu kvalitního a přesného pokrytí je nutné odstranit silikonovou pásku ze zadní strany tašky. Rozměry: 330 × 420 mm

Zenit
Prvky střešního systému Zenit® se vyrábějí z betonu s vysokou pevností a s dvojitou povrchovou úpravou. Tašky jsou dostupné v následujících barvách: cihlově červená, antická červená, carbon a břidlice. Před použitím tašek Zenit® v zájmu kvalitního a přesného pokrytí je nutné odstranit silikonovou pásku ze zadní strany tašky.
Rozměry: 330 × 420 mm

Officiální stránky: https://www.terran.cz/

Rádi Vám vypracujeme individuální cenovou kalkulaci.Pálená střešní krytina Tondach


Střešní krytiny Mediterran
Velkoformátové tašky - Falcovka, Figaro, Francouzská, Hranice, Románská, Samba, Srdcovka, Stodo, Univerzál.

Maloformátové tašky - Bobrovka, Brněnka, Drážková bobrovka, Francouzská, Malý prejz, Velký prejz, Steinbrück.

Přednosti pálené tašky TONDACH

  • Má dlouhou životnost, prokázaná trvanlivost je přibližně 80–100 roků. Vyznačuje se vysokou stálostí hodnot, vydrží po mnoho generací.

  • Zachovává si původní barvu bez dodatečných nátěrů a ochranných vrstev.

  • Tradice, zkušenosti a moderní know-how od suroviny po konečný výrobek zaručují domácí tvorbu hodnot a udržení pracovních míst.

Officiální stránky: http://www.tondach.cz/

Rádi Vám vypracujeme individuální cenovou kalkulaci.VELBIT


VELBIT
ORLIBIT s.r.o. dováží vysoce kvalitní střešní asfaltové lepenky a hydroizolace. Výrobky dodává pod značkou "VELBIT - DOBRÁ LEPENKA".

Asfaltové střešní a hydroizolační lepenky jsou dodávány pod obchodní značkou VELBIT. Lepenky se vyrábí v řadách Premium, Komfort, Basic a Tradiční lepenka.

Officiální stránky: http://www.velbit.cz/

Rádi Vám vypracujeme individuální cenovou kalkulaci.Vláknocementová střešní krytina Eternit


Vláknocementová střešní krytina Eternit
Již dlouhá léta je firma Eternit známá jako specializovaný výrobce na vláknocementové střešní krytiny.

Tato pevná a trvanlivá střešní krytina nabízí celou škálu aplikačních možností. Ať má jednoduchý nebo složitý tvar, každá střecha nebo fasáda, novostavba nebo rekonstrukce bude zkrášlena touto všestrannou střešní krytinou.

Officiální stránky: http://www.eternit.de/

Rádi Vám vypracujeme individuální cenovou kalkulaci.

 
Úvod

Střešní krytiny a izolace

Prosvětlovací systémy

Klempířské prvky -
lišty NA MÍRU

Tepelné izolace

Akční zboží

Novinky

O nás

Kontakt

Poptávka

Zdarma rada oborníka
TECHNICKÉ PORADENSTVÍ
730 898 995
TECHNICKÉ PORADENSTVÍ

Individuální přístup
ŘEZY NA MÍRU
ŘEZY NA MÍRU
Střešní krytiny a izolace Prosvětlovací systémy Klempířské prvky na míru - lišty Poptávka

Kontakt O nás Akční zboží Novinky Napište nám Navštívit nás na Facebooku - www.facebook.com/strechy.izolace facebook.com/strechy.izolace
CZIN.eu
Portál Olomouc - informační portál města

Asfaltové šindele Kerabit | Střešní tašky Bramac, Mediterran, Tondach | Střešní krytina Eternit | Trapézové plechy Satjam | Asfaltové hydroizolační pásy - KVK PARABIT, a.s. | Tepelné izolace Ursa, ROCKWOOL, Bachl, DCD Ideal | Střešní doplňky

Tento web NEPOUŽÍVÁ žádné cookies. Používáme pouze session k zabezpečení funkčnosti stránek.
© 2017-2022 Bronislav Kozák