Střechy Haná

 Váš dodavatel materiálů pro střechy, fasády, izolace

Novinky ve firmě


 

Doprava

Ceny dopravného Střechy Haná platné od 13.2.2023


Zobrazit ceník
SATJAM představil novou aplikaci pro smartphony,

klempíři a pokrývači v ní najdou i praktické nástroje do terénuSpolečnost SATJAM, český výrobce lehkých střešních krytin a střešního příslušenství, připravila pro své montážní partnery užitečnou aplikaci na chytré mobilní telefony. Instalovat a pracovat s ní ale mohou i ostatní řemeslníci. Aplikace jednoduše pojmenovaná SATJAM je pro platformu Android zdarma dostupná z Google Play. Klempíři a pokrývači v ní najdou řadu praktických funkcí a nástrojů, mezi které patří například sklonoměr. Ten využívá senzory vestavěné ve smartphonu pro určení sklonu střechy, což je informace důležitá třeba pro montáž sněhových zábran.


Mobilní aplikaci SATJAM lze používat i bez registrace, ta však rozšiřuje funkce o práci s věrnostním programem CCS Bonus SATJAM. Registrovaní uživatelé jej mohou v aplikaci kompletně obsluhovat. Přes aplikaci nahrají přímo na stavbě ověřovací kódy ze záručních listů pro sběr bonusových bodů. Vidí i historii bodového konta, dostávají upozornění na blížící se konec platnosti věrnostních bodů a mohou si zažádat o aktuální odměny - přednabité tankovací karty CCS.


Mobilní aplikace SATJAM Mobilní aplikace SATJAM Mobilní aplikace SATJAM
Do aplikace SATJAM jsou také zahrnuty odkazy na online prohlížení všech důležitých dokumentů v platném znění. Jedná se o montážní návody, katalogy a ceníky produktů SATJAM. V plánu je průběžný rozvoj aplikace a doplňování dalších praktických vychytávek podle přání uživatelů.

Více informací je k dispozici na webu satjam.cz a také přímo v Google Play pod odkazem
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.issa.satjam.application&hl=cs.
Aplikace SATJAM je přizpůsobena i pro starší mobilní zařízení, podporován je operační systém Android již od verze 4.1.01.01.2017 Zahájení provozu našeho e-shopu PROSVETLOVAKY.CZNakoupíte zde vlnité desky Guttagliss, dutinkové a plné desky Guttagliss, skleníky a pařeniště, vchodové stříšky, stěnové panely Guttagliss, paneel a Guttagliss Easy Click.
Zahájení výroby klempířských prvků na míruKlempířské prvky na míru s naprosto individuálním přístupem. Lišty dodáváme rovněž dle požadavku zákazníka z materiálů jako je pozinek (Pz), hliník přírodní či eloxovaný (Al) nebo a to je nejfrekventovanější materiál z pozinkovaných plechů opatřených 25 mikrony polyesteru lidově zvanými "poplastovaných plechů" (PE25) od českého výrobce Satjam.
Pronájem ohýbačkyOd 01.06.2015 Vám na našem skladě pronajmeme nový ohýbací stroj bří. Švarců o maximální délce ohýbaného plechu 4m a tl. 1mm.


ohýbací stroj bří. Švarců

Pronájem účtujeme po 5 minutových intervalech za cenu 22 Kč bez DPH.

Hodina 264 Kč + DPH,
při u nás zakoupeném plechu.

Součástí je relaxační kout s možností dát si kávu, čaj či chladnou vodu zdarma.

Ohýbačka a relaxační kout Relaxační kout

Velká barevná škála plechů a svitků skladem.

Těší se na Vás kolektiv pracovníků firmy Střechy Haná.

 
Úvod

Střešní krytiny a izolace

Prosvětlovací systémy

Klempířské prvky -
lišty NA MÍRU

Tepelné izolace

Akční zboží

Novinky

O nás

Kontakt

Poptávka

Ceník dopravy

Individuální přístup
ŘEZY NA MÍRU
ŘEZY NA MÍRU
Střešní krytiny a izolace Prosvětlovací systémy Klempířské prvky na míru - lišty Poptávka

Kontakt O nás Akční zboží Novinky Napište nám Navštívit nás na Facebooku - www.facebook.com/strechy.izolace facebook.com/strechy.izolace
CZIN.eu
Portál Olomouc - informační portál města

Asfaltové šindele Kerabit | Střešní tašky Bramac, Mediterran, Tondach | Střešní krytina Eternit | Trapézové plechy Satjam | Asfaltové hydroizolační pásy - KVK PARABIT, a.s. | Tepelné izolace Ursa, ROCKWOOL, Bachl, DCD Ideal | Střešní doplňky

Tento web NEPOUŽÍVÁ žádné cookies. Používáme pouze session k zabezpečení funkčnosti stránek.
© 2017-2022 Bronislav Kozák