Střechy Haná

 Váš dodavatel materiálů pro střechy, fasády, izolace

Pár slov o naší firmě


O nás

Obchodní firma Střechy Haná byla založena počátkem roku 2000 v Olomouci, jako maloobchodní i velkoobchodní firma. Velkoobchodně se specializujeme především na asfaltové pásy a šindele, tepelné izolace a sortiment Gutta. V těchto komoditách patříme k předním obchodním firmám na Moravě.

Ze sortimentu Gutta jsme vybrali nejfrekventovanější produkty určené k prosvětlení, zastřešení pergol, stříšek či skleníky, a tyto nabízíme prostřednictvím našeho e-shopu Prosvetlovaky.cz

Od počátku bylo naším cílem zkvalitnit služby zákazníkům při prodeji materiálů pro střechy fasády a izolace a přitom zboží nabízet v zajímavých cenách. Firma Střechy Haná jako jedna z prvních v Olomouckém regionu od počátku své existence rozváží zboží po městě zdarma.


Nedílnou součástí našeho servisu je poradenská činnost, ať už jsou to výpočty materiálů pro střechy, informativní výpočty izolantů až po provedení sondy do střešního pláště a sestavení technologie sanace. Veškerou poradenskou činnost provádíme pro naše zákazníky zcela zdarma.

Naše obchodní služby se snažíme stále zkvalitňovat. Hledáme pro naše zákazníky stále nové a zajímavé produkty. Vždyť firma Střechy Haná ve spolupráci s Dehtochemou Svobodou zaváděla na Moravě prodej kvalitních finských asfaltových šindelů Kerabit, mezi prvními obchodovala slovenské betonové tašky Mediterran atd. Ve spolupráci s našimi dodavateli připravujeme cenové akce na vybrané zboží. Kvalita našich služeb dokáže uspokojit drobného odběratele, živnostníka či obchodní firmu.

V rámci zkvalitnění našich služeb a zlepšení dostupnosti komponentů střech, které jsou běžně neobchodovatelné, jsme zahájili výrobu klempířských prvků na míru. Ať už různých lišt či klempířských napojení, oplechování a podobně. Vše dodáváme individuálně na přání a potřeby zákazníka, v jeho požadovaných délkách, barvách, tvarech a materiálech. Více najdete v sekci - Klempířské prvky na míru.

 
Úvod

Střešní krytiny a izolace

Prosvětlovací systémy

Klempířské prvky -
lišty NA MÍRU

Tepelné izolace

Akční zboží

Novinky

O nás

Kontakt

Poptávka

Ceník dopravy

Individuální přístup
ŘEZY NA MÍRU
ŘEZY NA MÍRU
Střešní krytiny a izolace Prosvětlovací systémy Klempířské prvky na míru - lišty Poptávka

Kontakt O nás Akční zboží Novinky Napište nám Navštívit nás na Facebooku - www.facebook.com/strechy.izolace facebook.com/strechy.izolace
CZIN.eu
Portál Olomouc - informační portál města

Asfaltové šindele Kerabit | Střešní tašky Bramac, Mediterran, Tondach | Střešní krytina Eternit | Trapézové plechy Satjam | Asfaltové hydroizolační pásy - KVK PARABIT, a.s. | Tepelné izolace Ursa, ROCKWOOL, Bachl, DCD Ideal | Střešní doplňky

Tento web NEPOUŽÍVÁ žádné cookies. Používáme pouze session k zabezpečení funkčnosti stránek.
© 2017-2022 Bronislav Kozák